Osobné nástroje
Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Petícia / Petícia za zachovanie oblasti Sekule - Mláky ako rekreačnej oblasti (PETÍCIA JE UKONČENÁ)

Petícia za zachovanie oblasti Sekule - Mláky ako rekreačnej oblasti (PETÍCIA JE UKONČENÁ)

zahrnuté do:

Petícia, ktorá žiada obecné zastupiteľstvo obce Sekule, aby zachovali v územnom pláne obce Sekule oblasť Mláky ako rekreačnú oblasť, a zabránili jej premene na priemyselnú zónu.

Text petície:

„My, dolupodpísaní občania, z dôvodu možného budovania priemyselného parku v obci Sekule – oblasť Mláky, na pozemkoch, ktoré vlastní spoločnosť Majetkový Holding a.s., požadujeme zastavenie tejto výstavby, keďže by viedla k zničeniu prírody, zvýšeniu objemu a frekvencie nákladnej dopravy prechádzajúcej našou obcou s nedostatočnou dopravnou infraštruktúrou. Tieto faktory by spôsobovali znečisťovanie životného prostredia a možný prílev zahraničnej pracovnej sily, čo by mohlo negatívne prispieť k ohrozeniu zdravia občanov a ich bezpečnosti. Požadujeme tiež zastavenie možnej výstavby obytných zón v danej oblasti, čo by malo za následok výrub stromov a zničenie ekosystému. Preto týmto žiadame o budovanie rekreačnej oblasti, tak ako bolo určené v pôvodnom územnom pláne obce.“

 

Petičný výbor:

  1. Elena Strážnická, adresa – Družstevná 630,  Sekule 908 80, telefónne číslo 0917 277 501
  2. Filip Kráľ, adresa – Zámocká 24, Moravský Svätý Ján 90871, telefónne číslo 0908 601 355
  3. Michaela Kudlová – Štúrova 342, Sekule 908 80

Osoba na zastupovanie v styku s orgánom verejnej moci:

Michaela Kudlová – Štúrova 342, Sekule 908 80, email: kudlovamichaela@gmail.com, telefónne číslo 0907 783 311

 

Petícia je adresovaná:

Obecné zastupiteľstvo

obec Sekule 908 80

Slovenská republika 908 80

Odoslaním vyplneného formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom podania petície/výzvy/hromadnej pripomienky, vedenia evidencie o jej podporovateľoch a informovaní o ďalšom priebehu procesu.

Petície a hromadné pripomienky na webovej stránke EKOFORUM.SK sa riadia dokumentom Ochrana osobných údajov v Servisnom centre Ekofóra, ktorý je v súlade s platnou legislatívou vrátane nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016.

Podporte petíciu Sekule - Mláky!

3325 signatures so far